test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / Sayan: Haydar Baş yazmış eline tutuşturmuş

Sayan: Haydar Baş yazmış eline tutuşturmuş

AK Parti Milletvekili adayı Savcı Sayan, CHP’nin seçim vaatlerini eleştirerek, “SSK ve Bağ-Kur dönemine baktığımızda Kılıçdaroğlu ’nun çok iyi bir hesap uzmanı olmadığını biliyoruz. Bu Kılıçdaroğlu ’nun vaatleri değil. Haydar Baş yazmış, eline tutuşturmuş, o da ona göre bu vaatlerde bulunmuş” dedi.

AYNI HAYDAR BAŞ’IN VAATLERİ

AK Parti İzmir 2 Bölge 7. sıra milletvekili adayı Savcı Sayan, Ağrı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü nedeniyle, İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde düzenlenen geceye katıldı. Sayan, gecede coşkuyla karşılanırken, sık sık vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) sorularını da cevaplayan Savcı Sayan, CHP’nin genel seçim vaatlerini eleştirdi. “Kılıçdaroğlu ’nun çok iyi bir hesap uzmanı olmadığını biliyoruz” diyen AK Partili Sayan, CHP’nin seçim vaatlerini Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş’ın vaatlerine benzetti. Sayan, “O vaatlere en iyi cevabı Maliye Bakanımız verdi. Maliye Bakanı Türkiye ’de bu işin uzmanlardan birisi. Dolayısıyla Kılıçdaroğlu ’nun geçmiş sabıkasına da baktığımızda SSK ve Bağ-Kur dönemine baktığımızda Kılıçdaroğlu ’nun çok iyi bir hesap uzmanı olmadığını biliyoruz. Bu Kılıçdaroğlu ’nun vaatleri değil. Haydar Baş yazmış, eline tutuşturmuş o da ona göre bu vaatlerde bulunmuş. Bu Haydar Baş vaatleridir. Türk milleti bu vaatlere alışkındır. Sürekli sıfır bilmem kaç oy vererek Haydar Baş ’a gereken cevabı vermiştir. Biz inanmıyoruz” dedi.

, Sayan: Haydar Baş yazmış eline tutuşturmuş www.islamiforumda.infosondakika güncel siyaset haberleri farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*