test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / Metiner: Ermenilerden önce Kürtlerden özür dile!

Metiner: Ermenilerden önce Kürtlerden özür dile!

Mehmet Metiner, HDP insan haklarından bahsetmeden önce Kürt halkından özür dilesin dedi. Parti seçim bildirisine Ermenistan ’dan özür dilemeyi içerik olarak ele alan HDP ’nin samimiyetsizliğinin açık olduğunun altını çizdi.

“HDP KENDİ HALKINA ZULMEDEN BİR ÖRGÜT”

Kendi halkına zulüm eden bir örgütle karşı karşıyayız. Kendisi gibi düşünen Kürtlere siyaset yapma hakkını fazla gören, sandık başına giderek özgürce oy kullanma hakkını bile kendisinden esirgeyen, ceberut bir örgüt parti gerçekliği ile karşı karşıyayız. Selahattin Demirtaş bunun özrünü dilesin. PKK ’nın onlarca Kürt kanı döktüğünü söyleyerek özür dilesin. Desin ki ‘Çekin silahlarınızı, ben Türkiye partisiyim. Ben demokrasi diyorum, özgürlük diyorum. Mersin ’de, İstanbul ’da serbest çalışıyorum. Kimse bana yasak koymuyor. Siz de çekin silahlarınızı, Kürt halkını tehdit etmeyin, Kürt halkı özgürdür, hangi partiye oy veriyorsa versin. ’

HDP ERMENİLERDEN ÖNCE KÜRTLERDEN ÖZÜR DİLESİN

AK Parti de propaganda yapsın, başka partiler de propaganda yapsın, ama hayır silah zoru ile ‘HDP ’nin dışındaki partilere oy verirseniz sizi öldürürüz ’ diyen bir faşizm ile karşı karşıyayız. HDP Ermenistan ’dan özür dileyecekse önce kendi halkından özür dilesin. Kan kusturuyorlar bu halka.

Mehmet Metiner, A Haber ’de Salih Nayman ’ın moderatörlüğündeki Memleket Meselesi programına katıldı.

, Metiner: Ermenilerden önce Kürtlerden özür dile! www.islamiforumda.infosondakika güncel siyaset haberleri farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*