test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / Küçük Başkan gözyaşlarını tutamadı!

Küçük Başkan gözyaşlarını tutamadı!

Halasının engelli olduğunu söyleyen ve gözyaşlarına boğulan Küçükler’i Topbaş teselli etti.

İBB Başkanı Kadir Topbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ’nda Fatih Hekimoğlu Ali Paşa İlkokulu öğrencileri ve öğretmenlerini makamında ağırladı. Topbaş, 23 Nisan ’da koltuğunu İlkokul 4 ’üncü sınıf öğrencisi Hamza Emirhan Küçükler ’e bıraktı. Kadir Topbaş ’ın İstanbul ’a yönelik ilk icraatını sorması üzerine Küçükler “İstanbul ’u az da olsa yönetmek çok güzel bir şey” diye yanıt verdi. Başkanlık koltuğuna geçtiği takdirde yapacağı icraatları  sıralayan Küçükler,  “Ben başkan olsaydım, kültürel, sanatsal, sportif faaliyetlerin hepsinin İstanbul ’da da yapılmasını sağlayarak, misafirperverliğimizi göstererek turist sayısını arttırmaya çalışırdım. Çocuklar için bisiklet yolu ve engelli vatandaşlarımızın rahat yürüyebilmeleri için yollar yapardım. Ekonomik durumu iyi olmayan zeki çocuklara burs verirdim. Yeşil alan ve parkların sayılarını çoğaltırdım” dedi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Taleplerini iletmek üzere Kadir Topbaş ’ın özel kalemini arayan Küçükler “Çocuklar için bisiklet yolu ve engelli vatandaşların yürüyebilmesi için yollar yapılmasını talep ediyorum” diyerek isteklerini sıraladı. Bir gazetecinin “Engelli vatandaşlar için yürüme yolları istemenizin özel bir nedeni var mı?” sorusu üzerine Küçükler, gözyaşlarına boğuldu. Halasının felç olduğunu söyleyen öğrenciyi, Kadir Topbaş sarılarak teselli etti. Bu anlar, orada bulunan herkesi duygulandırdı.

Makamındaki törenin ardından, kendisini ziyaret eden öğrenci ve öğretmenlere ikramlarda bulunan Topbaş, çocuklarla tek tek ilgilendi. Okula Türk Bayrağı hediye eden Topbaş, öğrencilere de mini tablet içeren çeşitli hediyeler dağıttı.

Kaynak : DHA

, Küçük Başkan gözyaşlarını tutamadı! www.islamiforumda.infosondakika güncel siyaset haberleri farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*