test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / İşte bağımsız adayların pusuladaki sıraları

İşte bağımsız adayların pusuladaki sıraları

Kurada bağımsız Milletvekili adayları Hakan Şükür 3 ’üncü sırada, Metin Şentürk ise 11 ’inci sırada yer aldı.

7 Haziran seçimlerinde bağımsız milletvekilliği için başvuran adayların seçim pusulalarındaki yerleri İl Seçim Kurulu ’nda çekilen kurayla belli oldu. Toplamda 49 milletvekilinin oy pusulalarındaki yerleri belirlendi.

İstanbul 3 ’üncü bölgeden bağımsız vekilliğe başvuran Hakan Şükür kurada kendisine 3 ’üncü sırada yer bulurken, 2 ’inci bölgeden adaylığa başvuran Metin Şentürk ise oy pusulasında 11 ’inci sırada yer aldı. İstanbul 1. Bölge ’den aday olan ve paralel yapı operasyonunda tutuklanan eski emniyet müdürü Ali Fuat Yılmazer, 10 ’uncu sırada yer aldı. İstanbul 2. Bölge ’den aday olan ve paralel yapı operasyonundan tutuklu bulunan eski emniyet müdürlerinden Yakup Saygılı kendine 3 ’üncü sıradan yer buldu.

Kura çekimi İstanbul Adalet Sarayı ’ndaki İl Seçim Kurulu ’na gelen Hakan Şükür basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hakan Şükür, “Pusula sırası kura çekimi için buradayız. Bütün adaylarımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ben de buradayım. İnşallah bizler için de hayırlı olur. Hizmet yolunda böylesine şerefli bir görevi alabilmek, millete hizmet edebilmek için buradayız” dedi.

Kaynak : İHA

, İşte bağımsız adayların pusuladaki sıraları www.islamiforumda.infosondakika güncel siyaset haberleri farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*