test22
Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: www.islamiforumda.info

Etiket Arşivi: www.islamiforumda.info

Soylu: Bu paralelin canına okuyacağız

Soylu, Trabzon’un Değirmendere Mahallesi’nde yer alan Oto Sanayi Sitesi’ndeki esnafla kahvaltıda bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Soylu, Türkiye’nin 7 Haziran’ın andından 4 yıl seçimsiz bir dönem geçireceğine işaret etti. Soylu, “2015-2019 arasında seçimsiz bir dönem var. Anayasayı değiştireceğiz. Çözüm sürecini de bitireceğiz. Bu paralelin canına okuyacağız ve okumaya devam ediyoruz. Bu ülkede devlet yönetmeyi kimseyle paylaşmayız. Millet yönetir ... Devamını Oku »

Abdullah Gül, Katar Emiri Es-Sani ile görüştü

 Bir dizi ziyaret için Katar’ın başkenti Doha’da bulunan Abdullah Gül, dün Katar eski Emiri Hamad bin Halife es-Sani ardından bugün de Türkiye ziyaretesi öncesinde Tamim bin Hamad es-Sani ile bir araya geldi. Çanakkale’de gerçekleştirilecek törene katılmak için bugün Türkiye’ye gideceğini ifade eden Emir Tamim bin Hamad es-Sani, Çanakkale Savaşları’nın sadece Türkiye için değil bölge ve dünya tarihi bakımından bir dönüm ... Devamını Oku »

Kesin aday listeleri bugün yayımlanacak

Yüksek Seçim Kurulunun 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili genel seçimi kapsamında hazırladığı seçim takvimi işliyor.   Buna göre, Milletvekili kesin aday listeleri, seçim çevreleri itibarıyla ilan edilmek üzere, dün il seçim kurulları ile Resmi Gazete, radyo ve televizyonlarda yayınlanmak suretiyle ilgili mercilere gönderildi.   Kesin aday listeleri ise bugün Resmi Gazete, radyo ve televizyonlarda ilan edilecek.   , Kesin aday listeleri ... Devamını Oku »

Sırrı Süreyya Önder’den tepki çeken davranış

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 95. yıldönümü dolayısıyla ilk tören saat 09.00’da Meclis’te yapıldı. Meclis Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Anıtı’na çelenk koydu. Törene Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Meclis İdari Amiri Ali Uzunırmak, Meclis İdari Amiri Sırrı Süreyya Önder ile bazı milletvekilleri katıldı. Çiçek, törenin ardından Anıtkabir’e hareket ... Devamını Oku »

Petek: Bu yapılan ahlaksızlıktır!

AK Parti Burdur 1. sıra milletvekili adayı ve emekli başsavcı Reşat Petek, KPSS’deki usulsüzlük soruşturmasıyla ilgili, “Bir başkasının hakkını yemek, sınav sorusunu paralı ya da bir örgüt mensubu olarak ele geçirip, diğer insanların önünde kamuda görev almak, ahlaksızlıktır hem gayrihukukidir hem de suçtur” dedi. Petek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, KPSS’deki usulsüzlük iddialarıyla ilgili soruşturmaların devam ettiğini, bu kapsamda gözaltılar ve tutuklamalar olduğunu hatırlattı. Bu konuda elde edilen delil ve ... Devamını Oku »

Erdoğan Beştepe’de çocukları ağırladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe’de çocukları Cumhurbaşkanlığı Küliiyesi’nde ağırladı, koltuğunu minik kız çocuğuna devr etti. Erdoğan burada yaptığı konuşmada Çanakkale’nin öneminden bahsederken kendisini ziyarete gelen çocuklardan 11 tanesinin Çanakkale’yi ziyaret etmediğini öğrenince tepki gösterdi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları: Cuhmurbaşkanlığı Küllliyes’ine hoşgeldiniz. TBMM’nin 95. yılında tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyoruz. “SİZLER YARININ GELECEĞİSİNİZ” Çocuk ... Devamını Oku »

43 günü planlandı: 70 şehirde 45’er dakika!

7 Haziran hazırlıklarında son aşamaya gelen AK Parti’nin seçim kampanyası ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun miting programının detayları belli oldu. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın koordine ettiği çalışmaya göre, Başbakan için 43 günlük bir miting programı hazırlandı. 25 Nisan’da Erzurum’dan başlayacak miting maratonu, 70 ile yayılacak. 3 Mayıs’ta Almanya’nın Dortmund şehrinde gurbetçilerle buluşacak olan Davutoğlu’nun son ... Devamını Oku »