test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / CHP, rakamlarla AK Parti’yi övdü!

CHP, rakamlarla AK Parti’yi övdü!

CHP, önceki seçimlerin aksine 7 Haziran’a farklı bir metotla hazırlanıyor. Reklam çalışmaları için Ali Taran’la anlaşılmasının ardından ekonomik vaatlerin bolca yer aldığı seçim beyannamesi de önceki hafta açıklandı.

16 MİLYON KİŞİYE NAKİT PARA
Emekli, öğrenci, yaşlı, genç ayırmaksızın toplumun önemli bir bölümüne nakit para yardımı vaadinde bulunan CHP’ye ister istemez bu vaatlerin kaynağı için ne yapacakları da soruldu. Günlerdir başta Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP yöneticileri söz konusu vaatler için kaynağın nasıl oluşturulacağına cevap vermeye çalışıyor.

PARTİ SÖZCÜSÜ AK PARTİ’Yİ ÖVDÜ
En son CHP’nin sözcüsü Haluk Koç, Twitter üzerinden CHP’nin vaatlerini nasıl yerine getireceğini, bu vaatler için ne tür bir kaynak bulunacağını anlatırken ilginç bir grafik paylaştı.

AK PARTİ 79 YILDA YAPILAMAYANI, 13 YILDA YAPTI
Haluk Koç’un paylaştığı grafiğin özeti; “Türkiye’de bu kadar kaynak zaten var” şeklindeydi. Ancak Koç’un düşünmediği nokta ise şuydu; 79 yılda 57 farklı hükümetin, vergi gelirini düzenleyerek, yolsuzlukları önleyerek, özelleştirme gibi çeşitli kalemlerle para toplayarak oluşturduğu kaynak 779 milyar dolar iken, sadece AK Parti’nin 13 yıllık döneminde bu rakam 1 trilyon 869 milyar dolar..

CHP’NİN RESMİ SİTESİNDE AK PARTİ’NİN BAŞARISI ÖVÜLDÜ
Yani AK Parti 13 yılda, 79 yıl boyunda iktidar olanların yapamadığını yaparak devlete büyük miktarda kaynak sağladı, CHP’li Haluk Koç da bunu “CHP’ye oy verin” çağrısı yapmak için partinin resmi sitesinden duyurdu.

O ZAMAN NİYE OY VERELİM?
Haliyle Haluk Koç’un takipçileri de sordu: “O zaman ne diye CHP’ye oy verelim, AK Parti zaten yapmış”

, CHP, rakamlarla AK Parti’yi övdü! www.islamiforumda.infosondakika güncel siyaset haberleri farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*