test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / AK Parti Üsküdar SKM farkını hissettirdi

AK Parti Üsküdar SKM farkını hissettirdi

AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanı Sinan Arabacı, “İlçe Başkanımız Halit Hızır ’ın direktifleri doğrultusunda 3 ay önce kurduğumuz ve seçim faaliyetlerine başladığımız SKM, İstanbul ’un hatta Türkiye ’nin ilk SKM ’si olma özelliğini taşıyor.

Milletvekili aday adaylarımız sahaya inmeden önce AK Parti Üsküdar SKM olarak çalışmalara başlamıştık. Süreç içerisinde toplamda  2 bin program uyguladık. Bu programlarda, 100 bin üyemiz ile telefonla görüştük, bin ev  sohbeti yaptık, 25 STK programı gerçekleştirdik. Milletvekili adaylarımızın açıklanmasının ardından her gün iki milletvekili adayımız ile sokak çalışması yaptık ve 140 bin vatandaşımızla birebir götüştük” dedi.

AK Parti Üsküdar SKM binasının 25 Ni san Cumartesi günü saat 17.00 resmi açılışının yapılacağını belirten Arabacı,  “Bakanlarımız, İl Başkanımız Selim Temurci ve milletvekili adaylarımız Metin Külünk, Faik Işık, Şeyma Döğücü ve Hurşit Yıldırım ’ın da iştirak edeceği açılışımıza 5 bin kişilik bir katılım bekliyoruz. Karnaval niteliğinde ikramlı ve eğlenceli bir açılış yapacağız” şeklinde konuştu 

ÜSKÜDAR AK PARTİ SKM AÇILIŞ PROGRAMI

Tarih: 25 Nisan 2015 Cumartesi
Yer   : AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı 
           Üsküdar Bağlarbaşı Meydanı 
Saat : 17.00 

, AK Parti Üsküdar SKM farkını hissettirdi www.islamiforumda.infosondakika güncel siyaset haberleri farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*