test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / AK Parti Milletvekili Adayları…

AK Parti Milletvekili Adayları…

Başbakan Ahmet Davutoğlu, öğle saatlerinde Başbakanlık Resmi Konutu’ndan, AK Parti Genel Merkezi’ne geçti. Davutoğlu, genel merkezde, seçim çalışmaları kapsamında, milletvekili aday adaylarıyla ilgili değerlendirmelerin yapıldığı Üst Komisyon Toplantısı’na katıldı. 

MUSTAFA ŞENTOP YSK’YA GİDİYOR
Basına kapalı düzenlenen toplantı sonra erdi. Böylece AK Parti’nin 81 ildeki milletvekili adayları belli oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, milletvekili aday listesini YSK teslim etti. 
Şentop listeyi teslim ettikten sonra basın mensuplarının karşısına geçti.
İşte Şentop’un açıklamasından satır başları: 
-Listeler için yoğun temayül yoklaması yaptık. 
-550 adayın içinde 99 kadın aday var. Kadın adaylarımızda ve milletvekili sayımızda artış olacak.
-105 milletvekili adaylık sürecinde değerlendirilemedi. 10 vekil zaten adaylık başvurusunda bulunmamıştı. 
-Mevcut vekillerden 137 milletvekili listede yer aldı. 
-321 üniversite mezunu adayı var.
-Osman Gökçek listede değil.
***
Ankara 1. Bölge
1- YALÇIN AKDOĞAN
2- AHMET GÜNDOĞDU
3- ALİ İHSAN ARSLAN
4- JÜLİDE SARIEROĞLU
5- MURAT ALPARSLAN
6- ERTAN AYDIN
7- TÜLAY SELAMOĞLU
8- FATİH ŞAHİN
9- MEHMET EMİN ZARARSIZ
10- HASAN ALBAYRAK
11- ERCAN KINACI
12- BARIŞ AYDIN
13- MURAT KÖSE
14- HASAN KARAGÖZ
15- HATİCE DEMİRTAŞ
16- HAYDAR ŞAHİN
17- FATMA COŞAR KARACAN
18- MEHMET ALİ CANLI

Ankara 2. Bölge

1- EMRULLAH İŞLER
2- AHMET İYİMAYA
3- LÜTFİYE SELVA ÇAM
4- VEDAT BİLGİN
5- AYDIN ÜNAL
6- AYHAN YILMAZ
7- MAHMUT SAMİ MALLI
8- NEVZAT CEYLAN
9- AHMET BABA
10- NURİ ELİBOL
11- ADEM CEYLAN
12- SELİM CERRAH
13- BÜLENT YAĞMUR
14- NESLİHAN CENK

Diyarbakır
Cevdet Yılmaz
Mehmet Ensarioğlu
Haşim Haşimi
Oya Eronat
Fazıl Hüsnü Erdem
Abdurrahman Kurt

İSTANBUL 1. BÖLGE

1- İDRİS GÜLLÜCE
2- MİHRİMAH BELMA SATIR
3- EROL KAYA
4- AHMET BERAT ÇONKAR
5- OSMAN CAN
6- BERAT ALBAYRAK
7- İSMET UÇMA
8- METİN KÜLÜNK
9- RAVZA KAVAKCI KAN
10- ERKAN KANDEMİR
11- ALEV DEDEGİL
12- MEHMET ALİ PULCU
13- HASAN SERT
14- HÜSEYİN YAYMAN
15- OSMAN BOYRAZ
16- FAİK IŞIK
17- HULUSİ ŞENTÜRK
18- ŞEYMA DÖĞÜCÜ
19- BİLAL TOPÇU
20- RABİA İLHAN
21- FATMA VARANK
22- ADEM SEFER
23- HURŞİT YILDIRIM
24- FAHRİ YASİN ŞENER
25- PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU
26- AYŞE KARTAL
27- MUSTAFA DEMİRAL
28- MUSTAFA ÖZMEN
29- ESMA ERSİN
30- ALİM ERDEMİR
31- COŞKUN KOÇ

İstanbul 2. Bölge

1- VOLKAN BOZKIR
2- AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
3- EKREM ERDEM
4- AZİZ BABUŞCU
5- DURMUŞ ALİ SARIKAYA
6- ETHEM TOLGA
7- ŞİRİN ÜNAL
8- FATMA BENLİ
9- HÜSEYİN BÜRGE
10- SEVİM SAVAŞER
11- HAYDAR ALİ YILDIZ
12- MARKAR ESEYAN
13- OKTAY SARAL
14- AHMET HALDUN ERTÜRK
15- AHMET BAHA ÖĞÜTKEN
16- AHMET HAMDİ ÇAMLI
17- HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ
18- İBRAHİM SOLMAZ
19- BEDRİ BAŞ
20- İSMAİL ERGÜNEŞ
21- MEHMET ER
22- PERİHAN TOĞAY
23- MUHARREM BALTACI
24- REŞİDE YÜKSEL
25- MAHMUT DOĞAN
26- SÜLEYMAN ENES KILIÇ

3. Bölge

1- MUSTAFA ŞENTOP
2- ÖZLEM ZENGİN
3- FEYZULLAH KIYIKLIK
4- MEHMET MUŞ
5- MEHMET DOĞAN KUBAT
6- TÜLAY KAYNARCA
7- ABDURRAHİM BOYNUKALIN
8- HARUN KARACA
9- UĞUR IŞILAK
10- MUSTAFA YENEROĞLU
11- MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU
12- MEHMET METİNER
13- HALİS DALKILIÇ
14- MAHMUT ÖVÜR
15- YILDIZ SEFERİNOĞLU
16- FATMA BETÜL SAYAN KAYA
17- TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
18- MEHMET BAYKAN
19- RESUL KURT
20- BETÜL BİRER
21- ABDULLAH BAŞCI
22- ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER
23- CELAL BABAYİĞİT
24- HAKAN BAHADIR
25- HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
26- YEŞİL AYTULUM TURUT
27- YASİN ZÜLBAHAROĞLU
28- ABDULLAH SADIKSOY
29- ARİF KALMAZ
30- FATMA NUR YAVUZ
31- FEVZİ DURMUŞ

İzmir 1. Bölge:

1. VEYSEL EROĞLU
2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
3. CEMİL ŞEBOY
4. HÜSEYİN KOCABIYIK
5. OZAN CEYHUN
6. NECİP NASIR
7. CEMAL BEKLE
8. MAHMUT ATİLLA KAYA
9. BEDİHA TÜRKYILMAZ
10. TALİP UZUN
11. KAZIM ERTEN
12. ÖMER SERTBAŞ
13. GÜRBÜZ AKBULUT

İzmir 2. Bölge:

1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
2. NESRİN ULEMA
3. HAMZA DAĞ
4. KEREM ALİ SÜREKLİ
5. DURMUŞ BOZTUĞ
6. MEHMET BAYINDIR
7. SAVCI SAYAN
8. NEŞE GÜRÇAY
9. TANSU KAYA
10. BİLAL KIRKPINAR
11. ESRA ALADAĞ
12. ALİ HADİM
13. MÜJDE ÇELİK

AK PARTİ’NİN KONYA ADAYLARI: 

1-AHMET DAVUTOĞLU
2-MUSTAFA BALOĞLU
3-HÜSNÜYE ERDOĞAN
4-ZİYA ALTUNYALDIZ
5-MUHAMMET UĞUR KALELİ
6-LEYLA ŞAHİN USTA
7-MEHMET BABAOĞLU
8-ABDULLAH AĞRALI
9-HALİL ETYEMEZ
10-RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK
11-HACI AHMET ÖZDEMİR
12-ÖMER ÜNAL
13-MUSTAFA KAYA
14-ÖMER FARUK KANIK

ANTALYA
Kahramanmaraş
Mahir Ünal
Kocaeli
Fikri Işık
Çanakkale
Bülent Turan
İsmail Kaşdemir
Jülide İskenderoğlu
Sebahattin Güner

ŞANLIURFA

1 – Nurettin Nebati
2 – Kasım Gülpınar
3 – Seydi Eyüpoğlu
4 – Mazhar Bağlı
5 – Halil Özcan
6 – Hamide Sürücü
7- Ahmet Eşref Fakıbaba
8 – Mehmet Akyürek
9 – Mahmut Kaçar
10 – Yusuf Eğilmez
11 – Yıldız Süslü
12 – Abdullah Yeşil

GAZİANTEP

1- Mehmet Şimşek
2- Abdülhamit Gül
3- Şamil Tayyar
4- Canan Candemir
5- Nejat Koçer
6- Mehmet Erdoğan
7- Serpil Kavlak
8- Ali Şahin
9- Fikret Tural
10- Yüksel Güzelbey
11- Menderes Karaduman
12- Hakan Tanrıöver

ADANA

1. NECDET ÜNÜVAR
2. FATMA GÜLDEMET SARI
3. SADULLAH KISACIK
4. TALİP KÜÇÜKCAN
5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
6. ESRA YALVAÇ
7. MEHMET CAN
8. MUSTAFA ÇALIŞKAN
9. ASUMAN TEKİN

ANTALYA

1. LÜTFİ ELVAN
2. MUSTAFA KÖSE
3. HÜSEYİN SAMANİ
4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
5. SENA NUR ÇELİK
6. İBRAHİM AYDIN

BURSA

1. Mehmet Müezzinoğlu
2. Emine Yavuz Gözgeç
3. Cemalettin Kani Torun
4. Hüseyin Şahin
5. İsmet Su
6. Hakan Çavuşoğlu
7. Önder Matlı
8. Zekeriya Birkan
9. Bennur Karaburun
10. Gürsel Dönmez
11. Yüksel Yeni
12. Nihat Nasır
13. Harun Akın
14. Ahmet Kılıç
15. Osman Mesten
16. Halide Serpil Şahin
17. Cemile Yiğit
18. Salih Başparmak

TOKAT

1. COŞKUN ÇAKIR
2. CELİL GÖÇER
3. FATMA GAYE GÜLER
4. FATİH AKGÜN
5. MUSTAFA ARSLAN

SAKARYA

Ayşenur İslam
Mustafa İsen
Ali İhsan Yavuz
Recep Uncuoğlu
Ali İnci
Recep Hacıeyüpoğlu
Bilgehan Doğru

KÜTAHYA

Mustafa Şükrü Nazlı
Vural Kavuncu
İshak Gazel
Ahmet Tan

ADIYAMAN

1. AHMET AYDIN
2. ADNAN BOYNUKARA
3. İBRAHİM HALİL FIRAT
4. SALİH FIRAT
5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ

AFYONKARAHİSAR

1. HALİL ÜRÜN
2. ALİ ÖZKAYA
3. REMZİYE SIVACI
4. AKİF ÖZKALDI
5. FATİH BEDER

AĞRI

1. ABDULLAHATALAY
2. YILMAZ ENSAROĞLU
3. HALİL ÖZYOLCU
4. ALİ KONYAR

AKSARAY

1. İLKNUR İNCEÖZ
2. NEVZAT PALTA
3. HÜSEYİN HÜYÜK

AMASYA

1. MEHMET NACİ BOSTANCI
2. SAİT YÜCE
3. HASAN ALİ CESUR

DÜZCE

1- FARUK ÖZLÜ
2- FEVAİ ARSLAN
3- AYŞE KEŞİR

EDİRNE

1- ŞEMSETTİN EMİR
2- FATMA AKSAL
3- MUSTAFA OKUR

ELAZIĞ

1- ŞUAY ALPAY
2- METİN BULUT
3- SERPİL BULUT
4- ÖMER SERDAR

ERZİNCAN

1- TALHA EROL DURMAZ
2- SERKAN BAYRAM

ERZURUM

1- EFKAN ALA
2- ADNAN YILMAZ
3- ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
4- İBRAHİM AYDEMİR
5- ABDURRAHİM FIRAT
6- ZAFER TARİKDAROĞLU

ESKİŞEHİR

1- NABİ AVCI
2- SALİH KOCA
3- EMİNE NUR GÜNAY
4- MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ
5- YETKİN TETİK
6- ALİ DEMİREL

GAZİANTEP

1. MEHMET ŞEMŞEK
2. ABDULHAMİT GÜL
3. ŞAMİL TAYYAR
4. CANAN CANDEMİR ÇELİK
5. ABDULLAH NEJAT KOÇER
6. MEHMET ERDOĞAN
7. SERPİL KAVRAK
8. ALİ ŞAHİN
9. FİKRET MURAT TURAL
10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY
11. MEHMET MENDERES KARADUMAN
12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

GİRESUN

1. TURHAN ALÇELİK
2. ADEM TATLI
3. MEHMET GELDİ
4. HATİCE KOCAOĞLU

GÜMÜŞHANE

1. KEMALETTİN AYDIN
2. FERAMUZ ÜSTÜN

HAKKARİ

1-OSMAN KIZILBAN
2-RÜSTEM ZEYDAN
3-MEHMET ERTUŞ

TOKAT

1-COŞKUN ÇAKIR
2-CELİL GÖÇER
3-FATMA GAYE GÜLER
4-FATİH AKGÜN
5-MUSTAFA ARSLAN

HATAY

1-ADEM YEŞİLDAL
2-ORHAN KARASAYAR
3-MEHMET ÖNTÜRK
4-MEHMET ALĞAN
5-HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
6-TÜLİN DURGUN YETİM
7-İBRAHİM NACİ YAPAR
8-MEHMET HACIOĞLU
9-CANAN KAHRAMAN
10-AHMET DEMİRTAŞ

IĞDIR

1. FERDİ TURAN
2. CENGİZ ŞEYRAN

ISPARTA

1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
2. RECEP ÖZEL
3. İSMAİL ÖZDEMİR
4. AYŞE USTA

KAHRAMANMARAŞ:

1. MAHİR ÜNAL
2. NURSEL REYHANLIOĞLU
3. VEYSİ KAYNAK
4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR
5. MEHMET UĞUR DİLİPAK
6. MEHMET İLKER ÇİTİL
7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ
8. İMRAN KILIÇ

KARABÜK:

1. OSMAN KAHVECİ
2. SEDAT NAMAL

KARAMAN:

1. RECEP KONUK
2. RECEP ŞEKER

KARS:

1. MEHMET UÇUM
2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
3. ENSAR ERDOĞDU

KASTAMONU
:
1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN
2. METİN ÇELİK
3. ZAFER NALBANTOĞLU

KAYSERİ
:
1. MEHMET ÖZHASEKİ
2. AHMET DOĞAN
3. YAŞAR KARAYEL
4. KEMAL TEKDEN
5. HAVVA TALAY ÇALIŞ
6. HALİL ERGEN
7. İSMAİL TAMER
8. AVŞAR ASLAN
9. AYDIN KALKAN

KİLİS
1. REŞİT POLAT
2. AHMET SALİH DAL

KIRIKKALE
1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL
2. RAMAZAN CAN
3. ABDULLAH ÖZTÜRK

KIRKLARELİ
1. HAMDİ IRMAK
2. VOLKAN GÖÇ
3. AYTAÇ AKSOY

KIRŞEHİR
1. SALİH ÇETİNKAYA    
2. HACI TURAN  
 
KİLİS

1. REŞİT POLAT    
2.  AHMET SALİH DAL  
 
KOCAELİ

1.    FİKRİ IŞIK    
2.    RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU    
3.    ZEKİ AYGÜN    
4.    İLYAS ŞEKER    
5.    MEHMET AKİF YILMAZ   
6.    CEMALETTİN KAFLI   
7.    SAMİ ÇAKIR      
8.    AYŞE MÜGE OLŞEN   
9.    HALİT ÇOKAN    YÜKSEK    
10.    YALÇIN COŞTUR    YÜKSEK   
11.    YAHYA COŞKUN    YÜKSEK    

KONYA

1.    AHMET DAVUTOĞLU   
2.    MUSTAFA BALOĞLU    
3.    HÜSNÜYE ERDOĞAN    
4.    ZİYA ALTUNYALDIZ    
5.    MUHAMMET UĞUR KALELİ    
6.    LEYLA ŞAHİN USTA   
7.    MEHMET BABAOĞLU    
8.    ABDULLAH AĞRALI   
9.    HALİL ETYEMEZ    
10.    RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK    
11.    HACI AHMET ÖZDEMİR    
12.    ÖMER ÜNAL    YÜKSEK    
13.    MUSTAFA KAYA    YÜKSEK    
14.    ÖMER FARUK KANIK    YÜKSEK   

KÜTAHYA

1.    MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI    
2.    VURAL KAVUNCU    
3.    İSHAK GAZEL   
4.    AHMET TAN   

MALATYA 

1.    ÖZNUR ÇALIK    
2.    TAHA ÖZHAN    
3.    MUSTAFA ŞAHİN    
4.    NURETTİN YAŞAR    
5.    BÜLENT TÜFENKCİ    
6.    BAYRAM TAŞKIN  
 
MANİSA
1.    RECAİ BERBER    
2.    UĞUR AYDEMİR    
3.    SELÇUK ÖZDAĞ    
4.    MURAT BAYBATUR    
5.    ŞULE TUNALI    
6.    İSMAİL BİLEN   
7.    MUSA YILMAZ    
8.    GÜZİDE İÇEN KASAP    
9.    BİLAL TEMEL    

MARDİN

1.    ORHAN MİROĞLU   
2.    GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY    
3.    MEHMET VEJDİ KAHRAMAN    
4.    ABDULLAH ERİN    YÜKSEK    
5.    CENGİZ DEMİRKAYA    
6.    MEHMET EMİN DENİZ  
 
MERSİN

1.    MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK    
2.    YILMAZ TEZCAN    
3.    MUHSİN KIZILKAYA    
4.    ZEYNEP GÜL YILMAZ    
5.    İBRAHİM GÜL        
6.    ARİF YILDIRIM   
7.    MEHMET EMİN KAPLAN    
8.    PINAR NAR    
9.    CEMAL BALKAYA   
10.    ABDULLAH KUZ    
11.    MEHMET TAŞKIRAN  
 
MUĞLA
1.    HASAN ÖZYER    YÜKSEK    SERBEST/ÖZEL
2.    HASAN KÖKTEN    YÜKSEK    MÜHENDİS
3.    ELVAN GÖÇER    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.    MEHMET YAVUZ DEMİR    YÜKSEK    YÖNETİCİ – KAMU
5.    MUHİTTİN KAYABAŞ    YÜKSEK    MÜHENDİS
6.    ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
 
 MUŞ

1.    MEHMET EMİN ŞİMŞEK    YÜKSEK    MÜHENDİS
2.    ABDULSELAM ER    YÜKSEK    EĞİTMEN
3.    HALİS SALTIK    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

NEVŞEHİR

1.    MUSTAFA AÇIKGÖZ    YÜKSEK    ECZACI
2.    MURAT GÖKTÜRK    YÜKSEK    AVUKAT
3.    EBUBEKİR GİZLİGİDER    YÜKSEK    AVUKAT

NİĞDE

1.    ALPASLAN KAVAKLIOĞLU    YÜKSEK    MÜLKİ İDARE AMİRİ
2.    ERDOĞAN ÖZEGEN    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3.    YAŞAR ATAÇ    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

ORDU

1.    NUMAN KURTULMUŞ    YÜKSEK    ÖĞRETİM ÜYESİ
2.    OKTAY ÇANAK    YÜKSEK    AVUKAT
3.    İHSAN ŞENER    YÜKSEK    YÖNETİCİ – KAMU
4.    AYŞE NİLGÜN TOMAKİN    YÜKSEK    AVUKAT
5.    ŞAKİR ÇOBAN    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

OSMANİYE

1.    SUAT ÖNAL    YÜKSEK    MÜHENDİS
2.    MÜCAHİT DURMUŞOĞLU    YÜKSEK    YÖNETİCİ – KAMU
3.    MEHMET SARI    YÜKSEK    EMEKLİ
4.    EMİR HASAN ARSLANTAŞ    YÜKSEK    AVUKAT

RİZE

1.    HASAN KARAL    YÜKSEK    İLAHİYATÇI
2.    HİKMET AYAR    YÜKSEK    MALİ MÜŞAVİR
3.    OSMAN AŞKIN BAK    YÜKSEK    MÜHENDİS

SAKARYA

1.    AYŞENUR İSLAM    YÜKSEK    ÖGRETİM ÜYESİ
2.    MUSTAFA İSEN    YÜKSEK    ÖĞRETİM ÜYESİ
3.    ALİ İHSAN YAVUZ    YÜKSEK    AVUKAT
4.    RECEP UNCUOĞLU    YÜKSEK    MÜHENDİS
5.    ALİ İNCİ    YÜKSEK    ÖĞRETMEN
6.    RECEP HACIEYÜPOĞLU    YÜKSEK    AVUKAT
7.    BİLGEHAN DOĞRU    YÜKSEK    DOKTOR
 
SAMSUN

1.    AKİF ÇAĞATAY KILIÇ    YÜKSEK    SİYASET BİLİMCİ
2.    AHMET DEMİRCAN    YÜKSEK    DOKTOR
3.    FUAT KÖKTAŞ    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.    ÇİĞDEM KARAASLAN    YÜKSEK    MİMAR
5.    HASAN BASRİ KURT    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6.    KAMURAN ÖZDEN    YÜKSEK    MÜSTEŞAR
7.    YILMAZ HOCAOĞLU    YÜKSEK    AVUKAT
8.    HÜSEYİN AVNİ ÇATAL    YÜKSEK    MÜHENDİS
9.    ADEM TUNCER    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

SİİRT

1.    YASİN AKTAY    YÜKSEK    ÖĞRETİM ÜYESİ
2.    HAŞİM TAŞKIRAN    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3.    ALİ İLBAŞ    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
  
SİNOP

1.    CENGİZ TOKMAK    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.    NAZIM MAVİŞ    YÜKSEK    SERBEST/ÖZEL

SİVAS

1.    İSMET YILMAZ    YÜKSEK    AVUKAT
2.    HİLMİ BİLGİN    YÜKSEK    AVUKAT
3.    SELİM DURSUN    YÜKSEK    MÜHENDİS
4.    ADEM YILDIRIM    YÜKSEK    AVUKAT
5.    YALÇIN ÖZDEMİR    YÜKSEK    SERBEST / ÖZEL
 
ŞANLIURFA

1.    NUREDDİN NEBATİ    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.    MEHMET KASIM GÜLPINAR    YÜKSEK    ÇİFTÇİ
3.    SEYİT EYYÜPOĞLU    ORTA    ÇİFTÇİ
4.    MAZHAR BAĞLI    YÜKSEK    SOSYOLOG
5.    HALİL ÖZCAN    YÜKSEK    ÖĞRETİM ÜYESİ
6.    HAMİDE SÜRÜCÜ    YÜKSEK    MÜHENDİS
7.    AHMET EŞREF FAKIBABA    YÜKSEK    DOKTOR
8.    MEHMET AKYÜREK    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
9.    MAHMUT KAÇAR    YÜKSEK    MÜHENDİS
10.    YUSUF EĞİLMEZ    YÜKSEK    AVUKAT
11.    YILDIZ KONAL SÜSLÜ    YÜKSEK    PİSİKOLOG
12.    ABDULLAH YEŞİL    YÜKSEK    MALİ MÜŞAVİR 

ŞIRNAK
1.    ARSLAN TATAR    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.    ADNAN ŞIK    ORTA    SERBEST/ÖZEL
3.    LEZGİN ADIYAMAN    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.    RİZGİN BİRLİK    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

TEKİRDAĞ
1.    MUSTAFA YEL    YÜKSEK    MÜLKİ İDARE AMİRİ
2.    AYŞE DOĞAN    YÜKSEK    DİŞ HEKİMİ
3.    METİN AKGÜN    ORTA    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.    EYÜP KANAR    YÜKSEK    SERBEST/ÖZEL
5.    HAKAN SUNAL    YÜKSEK    DOKTOR
6.    AHMET ÜZGÜN    YÜKSEK    ÖĞRETMEN

TOKAT

1.    COŞKUN ÇAKIR    YÜKSEK    ÖĞRETİM ÜYESİ
2.    CELİL GÖÇER    YÜKSEK    DOKTOR
3.    FATMA GAYE GÜLER    YÜKSEK    SERBEST/ÖZEL
4.    FATİH AKGÜN    YÜKSEK    AVUKAT
5.    MUSTAFA ARSLAN    YÜKSEK    AVUKAT
 
TRABZON
1.    SÜLEYMAN SOYLU    YÜKSEK    SERBEST/ÖZEL
2.    MUHAMMET BALTA    YÜKSEK    MÜHENDİS
3.    AYŞE SULA KÖSEOĞLU    YÜKSEK    AVUKAT
4.    ADNAN GÜNNAR    YÜKSEK    DİŞ HEKİMİ
5.    NİHAT TOSUN    YÜKSEK    DOKTOR
6.    SALİH CORA    YÜKSEK    AVUKAT 

TUNCELİ

1.    MEHMET TUNÇ    YÜKSEK    MÜHENDİS
2.    ALİ ULVİ SEYREK    YÜKSEK    AVUKAT

UŞAK

1.    MEHMET ALTAY    YÜKSEK    AVUKAT
2.    EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN    YÜKSEK    MİMAR
3.    HÜSEYİN KESKİN    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

VAN

1.    BURHAN KAYATÜRK    YÜKSEK    MÜHENDİS
2.    ÖMER ÇAHA    YÜKSEK    ÖĞRETİM ÜYESİ
3.    NAHİDE HAKAN    YÜKSEK    AVUKAT
4.    FARUK ALPASLAN    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.    HAMDULLAH ŞEVLİ    YÜKSEK    ÖĞRETİM ÜYESİ
6.    ÖZGE BURAK DEGER    YÜKSEK    EĞİTMEN
7.    YAKUP ALADAĞ    YÜKSEK    ÖĞRETMEN
8.    NİZAMETTİN AĞAR    YÜKSEK    MÜŞAVİR
 
YALOVA
1.    FİKRİ DEMİREL    YÜKSEK    ÖĞRETMEN
2.    MEHMET DEMİRHAN    ORTA    SERBEST/ÖZEL

YOZGAT
1.    ABDULKADİR AKGÜL    YÜKSEK    SERBEST/ÖZEL
2.    ERTUĞRUL SOYSAL    YÜKSEK    DOKTOR
3.    YUSUF BAŞER    YÜKSEK    AVUKAT
4.    İSKENDER MİNAR    YÜKSEK    AVUKAT

ZONGULDAK
1.    HÜSEYİN ÖZBAKIR    YÜKSEK    SAVCI
2.    FARUK ÇATUROĞLU    YÜKSEK    EKONOMİST
3.    ÖZCAN ULUPINAR    YÜKSEK    SERBEST/ÖZEL
4.    EMİNE ÇİFT    YÜKSEK    YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.    AKIN KAYMAK    YÜKSEK    EKONOMİST

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NDAN LİSTE MESAJI
Başbakan Ahmet Davutoğlu hazırlanan liste için “Uzun bir mesai sonunda milletvekili aday listemizi hazırladık. Ülkemize hayırlı olsun. Allah yolumuzu açık etsin. ” dedi.

, AK Parti Milletvekili Adayları… www.islamiforumda.info farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*