test22
Son Haberler
Anasayfa / İslami Forum / 43 günü planlandı: 70 şehirde 45’er dakika!

43 günü planlandı: 70 şehirde 45’er dakika!

7 Haziran hazırlıklarında son aşamaya gelen AK Parti’nin seçim kampanyası ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun miting programının detayları belli oldu.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın koordine ettiği çalışmaya göre, Başbakan için 43 günlük bir miting programı hazırlandı.

25 Nisan’da Erzurum’dan başlayacak miting maratonu, 70 ile yayılacak. 3 Mayıs’ta Almanya’nın Dortmund şehrinde gurbetçilerle buluşacak olan Davutoğlu’nun son mitingini ise seçim bölgesi olan Konya’da yapması planlanıyor.

Her gün iki il ziyaretinin öngörüldüğü planlama kapsamında programın aksamaması için alınacak önlemler de belirlendi. Davutoğlu’nun danışmanları ve parti yönetiminin yaptığı toplantıda, Başbakan’ın her gün saat 10.00’da evinden çıkması, en geç 24.00’de istirahate çekilmesi kararlaştırıldı.

Miting alanında vatandaşın bekletilmemesi için programa sadık kalınacak, Davutoğlu’nun konuşmaları 45 dakika ile sınırlandırılacak. 

Kaynak : Yücel Kayaoğlu – Türkiye

, 43 günü planlandı: 70 şehirde 45’er dakika! www.islamiforumda.infosondakika güncel siyaset haberleri farkıyla sizlerle.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*